Agnieszka Świst-Kamińska

Szkoła Męskiego Stylu

Agnieszka Świst-Kamińska

Szkoła Męskiego Stylu

Biography

Agnieszka Świst-Kamińska jest wiodącym Style Coach’em i pierwszym Coolhunterem w Polsce.

U podstaw jej pracy, jako Style Coach’a, jest doradztwo oraz stylizacja męska i kobieca, a także dress code biznesowy. Pokazuje jak we właściwy sposób dobierać strój i zmieniać wygląd by skuteczniej osiągać zamierzone cele biznesowe. Jako Coolhunter doradza również firmom we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przy tworzeniu i wdrażaniu ich kampanii reklamowych.

Połączenie obydwu specjalizacji daje możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy gromadzonej od ponad dziesięciu lat, prowadzenia obserwacji i wyboru najlepszych form dopasowanych i spełniających oczekiwania Klientów.

Swoją przygodę z Coolhuntingiem rozpoczęła na studiach w Londynie, gdzie miała przyjemność studiować właśnie na tym kierunku. Jest absolwentką prestiżowego Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts. Ukończyła także Szkołę Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Atuty jak wyczucie smaku i trendów modowych, komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych znajomości, umiejętność szybkiego przenikania do różnych grup społecznych, w połączeniu z wnikliwością obserwacji oraz analizy potrzeb konsumentów sprawiają, że doskonale wywiązuje się z powierzonych jej zadań, jako Style Coachowi oraz Coolhunterowi.

Jako pierwsza dostrzegła potrzebę przemian stylistycznych panów w Polsce, dlatego założyła i rozwija Szkołę Męskiego Stylu, w której prowadzi doradztwo i konsultacje personalne jak i zajęcia w formie szkoleń i warsztatów zarówno dla Pań i Panów. Prowadzę zajęcia dla studentów na Collegium Civitas, a także dla młodych przedsiębiorców w Start-Up.

Szkoła Męskiego Stylu jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

All session by Agnieszka Świst-Kamińska