Ewelina Gawłowska

Life Success Company / Sukces z Pasją

Ewelina Gawłowska

Life Success Company / Sukces z Pasją

Biography

Ewelina Gawłowska – założycielka platformy rozwoju osobistego i biznesowego „Life Success Company” w Londynie oraz „Sukces z Pasja” w Polsce.Uwielbia inspirować ludzi do sukcesu pełnego pasji w każdej sferze życia. Swój pierwszy fast-food biznes rozpoczęła mając 13 lat w sklepie swojego ojca i tak pozostała w świecie biznesu. Jej klarowność i jasność wizji sprawiły, że zrealizowała swoje cele niezwykle szybko. Już w wieku 24 lat stała się niezależna finansowo. Ewelina wyjechała z Polski zaraz po maturze z wyznaczonym jednym celem „Zdobyć niezależność i wolność mentalną i finansową”. Jej pasją od zawsze było kreatywne tworzenie biznesów i planowanie inwestycji.

Jej determinacja, pasja i nieustanny głód wiedzy i nowych, efektywnych rozwiązań doprowadziły ja do pełnego sukcesu w życiu. Ewelina może poświęcać się swojej pasji, gdyż szereg inwestycji w Wielkiej Brytanii i Europie pozwala jej na pełną niezależność finansową, zabezpieczenie przyszłości oraz inwestycję w siebie. „Super Woman” – to najnowszy jej projekt. Dedykowany jest dla kobiet które chcą mieć wybory w życiu, być wolne mentalnie i finansowo, a przy tym chcą czuć się spełnione. W ciągu 10 lat spędzonych w Londynie, szkoliła się u najlepszych i najbardziej wpływowych trenerów i mentorów na świecie. Jak mówi „Sekretem osiągnięcia sukcesu jest wzorowanie się i uczenie od tych którzy go osiągnęli, od najlepszych”.?

Misją Eweliny jest przekazanie Ci swojej wiedzy w świecie biznesu, a także rozwoju osobistym. Pokazaniu, że każdy z nas jest unikalny i każdy ma ukryty talent, który jest początkiem sukcesu. „Jestem tutaj dla Ciebie. Aby da Ci wskazówki i narzędzia, które sprawiłly, że ja i moi klienci osiągnęliśmy sukces. I Ty też możesz  dojść do założonych celów, czuć spełniona, mieć klarowność i być Super Woman”.

All session by Ewelina Gawłowska