Wanda Wegener

Psycholog, coach

Wanda Wegener

Psycholog, coach

Biography

Wanda Wegener – psycholog, coach, wybitny specjalista z zakresu psychologii sukcesu rozumianego holistycznie. W latach 80 w wyniku przepracowania doznała  rozległego wylewu i w konsekwencji doszło do śmierci klinicznej. Po bardzo ciężkiej operacji mózgu diagnoza była krótka – paraliż do końca życia, zaniki pamięci, padaczka. Stosowanie precyzyjnych technik wizualizacyjnych, naprawiających tkankę mózgową i układ nerwowy, umożliwiło jej w ciągu 2 lat osiągnięcie całkowitego zdrowia uznanego przez lekarzy za cud. Po tym zdarzeniu skończyła dwa kierunki studiów i rozpoczęła pracę i badania opracowując niezwykle skuteczną holistyczną metodę pomocy ludziom. Model ten składa się z pięciu obszarów- zdrowia fizycznego, zdrowia psychoemocjonalnego, zdrowych związków, zdrowych relacji i zdrowego bezpieczeństwa finansowego.

Obecnie tą holistyczną metodę propaguje w wielu krajach świata. Napisała również książkę Umysł w walce z chorobą, kreacja zdrowego życia. Szczególną popularnością w świecie cieszą się prowadzone przez nią i Aleksandrę Wegener warsztaty umysł w kreacji kariery zawodowej i życiowego sukcesu.

Wanda Wegener zapraszana jest przez wiele instytucji, prowadziła wykłady między innymi w Columbia University, Monclair State Universiti, wykłady i szkolenia dla komisji Europejskich w PE, liczne wykłady i szkolenia we Francji, Irlandii, Londynie, Berlinie, New York, Brukseli, Wiedniu. Była gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych.

Prowadziła specjalne wykłady i szkolenia biznesowe dla kadr kierowniczych m.in. BMW w USA , Novartis i innych dużych koncernów oraz sportowców i artystów estrady. Pracuje także indywidualnie z pacjentami chorymi z całej Europy.

All session by Wanda Wegener