Współpraca | Show me, don't tell me

Dlaczego warto?:

Już 24 października odbędzie się III edycja Konferencji Show me, don’t tell me, w której weźmie udział ponad 500 osób! Serdecznie zapraszamy do współpracy! Chcesz zostać naszym partnerem medialnym i uzyskać akredytację?

Chcesz zostać naszym partnerem bądź sponsorem i promować swoją firmą za naszym pośrednictwem i na naszym Evencie? Może interesuję Cię  dystrybucja  biletów w zamian za atrakcyjną prowizję i swój bilet?

DLACZEGO WARTO NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

Konferencja Show me don’t tell me to jedyny w swoim rodzaju Event, w trakcie którego nasi prelegenci pamiętają cały czas o myśli przewodniej – Pokaż! Nie mów!. Mówcy dają praktyczne wskazówki, które pomagają innym w biznesie jak i w życiu prywatnym. Każdy dzieli się swoim sukcesem i zapomina o konkurencji. Show me, don’t tell me odnosi już swój wewnętrzny sukces, ponieważ  w pierwszych dniach po Evencie sprzedają się bilety na następną edycję.

Naszą mocną stroną jest oryginalność Eventu, który wyróżnia się wśród innych szkoleń na rynku. Współpracują z nami celebryci, którzy również dzielą się swoja historią. Pokazują naszej publiczności, że nie trzeba mieć prawnika bądź aktora w rodzinie aby dojść wysoko i spełniać marzenia. Dzięki reklamie w internecie i prasie coraz więcej osób kojarzy już projekt Show me, don’t tell me. Wyróżnia nas również wspaniała atmosfera wydarzenia oraz kontakt z tak liczną grupą przedsiębiorczych osób z całej Polski. Dzięki temu nasi partnerzy mogą liczyć na bardzo dużą reklamę, nowe kontakty biznesowe i odpowiednią grupę docelową.

Informacja  o naszym szkoleniu kierowana jest do korporacji, osób prowadzących swój biznes jak również do każdego kto zainteresowany jest szkoleniem o tematyce biznesowo- rozwojowej. Nasz zespół ma doświadczenie w organizacji tego typy Konferencji. Zaufało nam już wiele firm, które szkolą u nas swoich ludzi. Program szkolenia jest tak ułożony aby każdy z uczestników mógł skorzystać z wystąpień prelegentów. Budowanie pewności siebie, rozwój inteligencji finansowej, motywacja do działania, nowe techniki sprzedaży i marketingu to tylko niektóre z tematów poruszanych ze sceny.

Będziemy podejmować długofalową współpracę z firmami, które chcą aby ich przedsięwzięcia zyskały nowoczesny kanał promocji oraz takimi, które działają zgodnie z naszą wizją rozwoju i misją działania. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę. To jedyna taka konferencja w Polsce, łącząca elementy praktycznej, branżowej wiedzy z dobrą zabawą i wyjątkowym towarzystwem znanych osób. Komercyjny i promocyjny charakter imprezy daje możliwość prezentacji własnej marki wśród  uczestników i jest okazją do zdobycia kolejnych kontaktów biznesowych. Konferencja gromadzi wielu prelegentów, ludzi związanych z biznesem, osoby znane z mediów, dziennikarzy i fotoreporterów. Pozwoli zdobyć praktyczną wiedzę i poszerzyć bazę Klientów biznesowych.

Dołącz do nas:

Wypełnij poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Strona internetowa

Temat

Treść wiadomości

POPRZEDNIE EDYCJE

Konferencji Show me, don't tell me

SOPOT    2014

Pierwsza Konferencja Show me don’t tell me odbyła się 25 października w Hotelu Sheraton w Sopocie. Duże zainteresowanie wzbudziła sama idea Eventu oraz jego charakter. Gościem specjalnym na scenie był Mateusz Grzesiak (znany mówca motywacyjny, coach), który porwał swoją mową publiczność, zainspirował oraz zmotywował do działania. Prelegenci podzielili się swoim sukcesem przekazując wszystkim bezcenna wiedzę, zdobytą na bazie swojego doświadczenia. Konferencję poprowadził Olivier Janiak z Jakubem Wesołowskim. Jednym z uczestników była również znana aktorka Joanna Jabłczyńska.

W pierwszej edycji uczestniczyło ponad 500 osób. Sala szkoleniowa była wypełniona po brzegi przedsiębiorcami prowadzącymi  swoją własną firmę jak również osobami, które dopiero planują otworzyć własny biznes. Mieliśmy też wiele osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Uczestnicy nastawieni byli na zdobycie jak najcenniejszej wiedzy i praktycznych rad od najlepszych praktyków.

Kraków 2015

14 marca 2015 roku w Krakowie w Centrum Konferencyjnym Open Source odbyła się druga edycja Show me, don’t tell me. Nasz publiczność liczyła blisko 600 osób.

Na naszej scenie stanęli między innym: Rafał Brzoska- twórca Paczkomatów InPost, Witold Casseti – znany z programu „Europa da się lubić”, Joanna Jabłczyńska oraz Piotr Podgórski – wspólnicy Kancelarii Prawnej „Clever One oraz praktycy biznesu i mówcy motywacyjni.

Za każdym z naszych prelegentów stoi historia, którą warto poznać i szukać w niej inspiracji. Czasami aby odnieść sukces trzeba również przygotować się na porażki bądź inne niepowodzenia. Warto cały czas myśleć o wyznaczonym celu i rezultacie, który chcemy osiągnąć. Zdobyta wiedza podczas tej edycji to między innymi:

- Jak pozyskiwać największych klientów na rynku i jak dotrzeć do kluczowych osób.
- Jak nie stracić Motywacji do wdrażania zmian w swoim życiu.
- Na co trzeba uważać i zwrócić uwagę przy zawieranie umów.
- Jakie są aktualne trendy w biznesie oraz jakimi narzędziami, strategiami, a także sposobem myślenia posługują się dzisiaj najlepsi ludzie na rynku.
- Jak zbudować duży globalny biznes, przez pryzmat własnego doświadczenia.
- Jak duże znaczenie w osiąganiu sukcesu ma rozwój osobisty i inwestycja w samego siebie.
- Jak bardzo ważne w osiąganiu sukcesu w biznesie jest świadomość i ciągła edukacja finansowa.
- Jak zwiększać rezultaty w biznesie.

Panowała wspaniała atmosfera była moc i niezapomniana energia. Na przerwach uczestnicy nawiązywali kontakty biznesowe. Konferencję poprowadził Jakub Wesołowski.

After Party- nieodłączna część Konferencji

Po Konferencji wszyscy uczestnicy są zaproszeni na After Party do prestiżowego Klubu. To czas kiedy można zacząć pielęgnować nowo zdobyte kontakty i nawiązywać nowe relację.

To również niezapomniany czas spędzony w gronie wspaniałych ludzi oraz zabawy do białego rana. Specjalnie dla naszych Vip-ów Klub przygotowuje specjalne niespodzianki!

Facebook